PostgreSQL 8.4 - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: module "unknown" not found in pltcl_modules
tr: "bilinmeyen" modül pltcl_modülleri içinde bulunamadı

en: could not load module "unknown": %s
tr: "bilinmeyen" modül yüklenemedi: %s

en: could not split return value from trigger: %s
tr: dönüş değeri tetikleyiciden ayrılamadı: %s

en: trigger's return list must have even number of elements
tr: tetikleyicinin dönüş listesi listesinin çift sayıda öğesi olmalı

en: unrecognized attribute "%s"
tr: "%s" tanınmayan nitelik

en: cannot set system attribute "%s"
tr: "%s" sistem niteliği ayarlanamıyor

en: %s
    in PL/Tcl function "%s"
tr: %s
    Şu PL/Tcl fonksiyonunda: "%s"

en: out of memory
tr: yetersiz bellek

en: trigger functions can only be called as triggers
tr: trigger fonksiyonları sadece trigger olarak çağırılabilirler

en: PL/Tcl functions cannot return type %s
tr: PL/Tcl fonksiyonları %s tipini döndüremezler

en: PL/Tcl functions cannot return composite types
tr: PL/Tcl fonksiyonları composit tip döndüremezler

en: PL/Tcl functions cannot accept type %s
tr: PL/Tcl fonksiyonları %s veri tipini kabul etmezler

en: could not create internal procedure "%s": %s
tr: "%s" dahili yordamı oluşturulamadı: %s
